Bardzo serdecznie zapraszamy Państwa do odwiedzin na podstrony wszystkich miotów urodzonych w naszej hodowli.

Odwiedzając te podstrony będziecie mogli Państwo zobaczyć w jaki sposób nasze kocięta dorastały oraz wyrobić sobie pogląd czy zakupiony u nas kociak będzie spełniał Państwa oczekiwania. Znajdziecie tam Państwo linki do galerii kociąt które mają już swoje nowe domy i kochających ich nowych opiekunów jak również kocięta które pozostały w naszej hodowli i teraz zostali już rodzicami, dziadkami, a nie rzadko pradziadkami i prababkami. W bardzo dużej mierze postawiliśmy na koty urodzone i wychowane u nas gdyż uważamy, że to idealny sposób na określenie ich charakteru, wyglądu oraz innych cech które powinien posiadać prawdziwy, olbrzymi, a przede wszystkim zdrowy Maine Coon.

Serdecznie zapraszamy !!!

Kociaki mogą opuścić naszą hodowlę po ukończeniu 15 tygodnia życia, gdy są w pełni gotowe do zmiany otoczenia. Nauczone są czystości, są w pełni zsocjalizowane, a także dwukrotnie zaszczepione, odrobaczone i zachipowane. Kociaki "na kolanka" przed opuszczeniem naszego domu i trafieniem do nowych właścicieli, będą przechodziły zabieg kastracji lub sterylizacji.
Rezerwacja odbywa się poprzez opłatę rezerwacyjną.

Kocięta opuszczają hodowlę po podpisaniu stosownej umowy. 

Bardzo nam zależy na utrzymaniu stałego kontaktu z właścicielami naszych kotów. Oferujemy wszelką pomoc nowym opiekunom.

Koty są naszymi przyjaciółmi, bardzo o nie dbamy i zależy nam, by cieszyły się długim, szczęśliwym życiem w dobrym zdrowiu. Dlatego nasze koty oprócz regularnych szczepień, mają wykonywane badania genetyczne i diagnostyczne w kierunku: HCM (ECHO serca i DNA test), SMA test, PKD, HD, FeLV i FIV.

Nowi opiekunowie otrzymują: rodowód FIFe, książeczkę zdrowia lub paszport EU z numerem identyfikacyjnym (chip) oraz wyprawkę dla kociaka.

Kocięta opuszczają hodowlę po podpisaniu stosownej umowy. 

Bardzo nam zależy na utrzymaniu stałego kontaktu z właścicielami naszych kotów. Oferujemy wszelką pomoc nowym opiekunom.

 

Dodatkowe informacje